Де і як шукати тендери

Кожен фахівець з продажу стикається з однією й тією ж проблемою – пошуком тендерів. Та кожен самостійно обирає, як вирішувати її. Запуск системи Прозорро значно спростив цю задачу. Сьогодні кожен бажаючий, незалежно від того, у якому регіоні знаходиться, може ознайомитись з актуальними тендерами та взяти у них участь. детальніше за посиланням: sale.uub.com.ua.

Пошук тендерів

Система Прозорро генерує дуже багато тендерів, в ролі замовників у яких виступають державні підприємства, а самі закупівлі проводяться за рахунок держбюджету. Ознайомитись з тим, які тендерні закупівлі відбуваються можна на одному з акредитованих майданчиків Prozorro.Sale. Також, всі майданчики Прозоро надають можливість простого пошуку інформації. Різниця між майданчиками лише в якості та кількості сервісів які вони пропонують. Одним з лідерів є Українська універсальна біржа, інформацію про роботу якої можна знайти тут: https://sale.uub.com.ua/about.asp.

Важливо пам’ятати, що від якості пошуку буде залежати перший етап – «Знайти потрібний тендер». Необхідно налаштувати пошук таким чином, щоб отримувати інформацію про всі етапи тендерів, в повному обсязі, вчасно, без зайвих, непотрібних закупівель, щоб заощадити час. Значення має механізм пошуку, налаштування пошуку та те, яким чином користувач отримує результати. 

Пошук комерційних тендерів в Інтернет

Наступним джерелом тендерів є сайти компаній, де вони публікують свої закупівлі. Як правило, це розділ «Закупівлі» або цілий окремий сайт як у випадку з ДТЕК.

Managers shaking hands over business plans

Пошук в Інтернет досить складний. Потрібно багато часу витратити на пошук необхідної інформації, але немає ніяких гарантій, що користувач знайде цікавий тендер. Відстежувати оновлення всіх цих сайтів – це окреме завдання відразу для декількох співробітників і причому на повний робочий день.

Теж саме можна сказати про тендерні майданчики. Існують так звані пошукові портали тендерів, де збирається необхідна інформація, але такі сайти не дають ніяких гарантій. Вони займаються лише пошуком та систематизацією інформації, інформуванням своїх користувачів про знайдені для них потенційних контрактах. Далі – всі ризики лежать на користувачеві. Завжди є ймовірність, що контрагент виявиться не досить порядним, а співпраця з ним принесе не прибутки, а збитки та згаяний час.

Саме тому все більше й більше представників бізнесу в Україні для пошуку тендерів користуються майданчиками системи Прозорро. Участь у таких тендерах дає впевненість, що для кожного з учасників будуть створені рівні умови, будуть відсутні різного роду зловживання. При участі в таких торгах рівні умови має кожен, будь то дрібний підприємець або велике підприємство. Переможцем стане той учасник, цінова пропозиція якого найбільш приваблива.