Продаж лісу-кругляку на майданчику ТБ «УЕБ»

Торгуючи деревиною, потрібно знати, що мінімальний обсяг лісу та кубів деревини на партію, встановлений законодавством України, може становити до 150 метрів або початкова ціна починається від 200 000.

Громадяни та лісопромислові компанії довіряють ProZorro і вже отримали прибуток у розмірі 36 мільйонів гривень за останні півроку. За останні три роки українська енергетична біржа змогла допомогти державним та муніципальним організаціям, які отримали загальний прибуток у розмірі 23,7 млрд грн від продажу деревини та деревини. Це хороший путівник, який з кожним роком стає все більш досконалим та популярним.

Крім того, співробітники біржі можуть консультувати кожного громадянина щодо аукціонів та продажу лісу. Вони можуть відповісти на будь-які запитання щодо гарячої лінії, роботів електронної пошти чи телеграми, направляючи листування із клієнтом до менеджера в прямому ефірі.

Продаж круглого лісу UEBTV

Державна компанія ProZorro.Sales відповідає за прозорість та цілісність усіх економічних відносин між продавцями та покупцями лісової сировини. У цих аукціонах можуть брати участь звичайні громадяни країни, місцеві та іноземні організації. Повний продаж можна здійснити лише після реєстрації в Prozorro та внесення необхідних платежів. Цей платіж є гарантованою комісією. Таким чином користувач сайту повністю захищений від шахраїв, витоків непублічної інформації (наприклад, номер картки для постійних користувачів сайту), коштів та лотів. Незабаром усіх злодіїв на сайті буде видалено, оскільки система працює цілодобово і негайно викриває всі незаконні натяки. Крім того, всі вони знаходять постійних та добровільних користувачів, які можуть підтримувати всі процеси на сайті.

Потрібно докласти зусиль, щоб створити свій власний або взяти участь в аукціоні. Якщо у вас виникають труднощі, ви можете переглянути повні докладні інструкції на каналі Prosoro.salesYouTube. Вони показують вам весь процес від створення програми до зняття грошей https://sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi. Якщо у вас є інші питання щодо веб-сайту або аукціону, менеджери Prozorro можуть допомогти вам вирішити цю проблему. Ви можете легко зв’язатися зі службою за допомогою гарячої лінії, написавши електронний лист або за допомогою бота Telegram.